Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Pensionarii sunt obligati la plata CASS pentru ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Pensionarii sunt obligati la plata CASS pentru venituri din dividende?

Pensionarii sunt obligati la plata CASS pentru venituri din dividende ce depasesc plafoanele de 6 / 12 / 24 salarii brute minime ?
george-neagu, moderator
Da.