Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna ziua, am avut un card virtual Unicredit si am ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna ziua, am avut un card virtual Unicredit si am facut in mai ...

Buna ziua,
am avut un card virtual Unicredit si am facut in mai o plata online catre decathlon. De atunci nu l-am mai folosit si nimeni nu a avut access la el , neexistand fizic. . In 28 August cineva a facut o plata de 320ron cu cardul virtual catre un magazin in America. Suspiciunea e ca ori baza de date Decathlon a fost sparta ori cea Unicredit. Cei de la banca nu imi raspund. Magazinul din America a raspuns in prima faza apoi pauza. CE ma sfatuiti sa fac? Are rost sa merg la politie?
mergeti la politie.