Forum Discuţii juridice Executare silită Bună ziua, Am o amendă care mi-a sosit în cutia ...
Discuție deschisă în Executare silită

Bună ziua, Am o amendă care mi-a sosit în cutia poștală ...

Bună ziua,

Am o amendă care mi-a sosit în cutia poștală după termenul stabilit de contestație. Cum o mai pot contesta?
In fapt, un câine a sărit la mine și am apelat 112. Am luat amenda și eu și femeia cu câinele.

Mulțumesc
Andreiana Viorica Nicoleta
Bună ziua! Termenul de contestație curge de la data primirii plicului de către dumneavoastră. Sunteți in termen să formulați contestație.
Grăbiți-vă să contestați amenda, că încă mai sunteți în termen. Succes`!