Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... In fiecare luna la salariu primesc deducere pt doua ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

In fiecare luna la salariu primesc deducere pt doua persoane ...

In fiecare luna la salariu primesc deducere pt doua persoane 52 lei in plus la salariu. Luna aceasta nu am mai primit deloc, cred eu pt că am avut 9 zile de concediu de odihna! Trebuia oare să primesc chiar daca am stat in concediu?
Nu are nicio legatura CO , cu deducerea ...