avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 235 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... In fiecare luna la salariu primesc deducere pt doua ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

In fiecare luna la salariu primesc deducere pt doua persoane ...

In fiecare luna la salariu primesc deducere pt doua persoane 52 lei in plus la salariu. Luna aceasta nu am mai primit deloc, cred eu pt că am avut 9 zile de concediu de odihna! Trebuia oare să primesc chiar daca am stat in concediu?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 09:40, 30 Septembrie 2023
Nu are nicio legatura CO , cu deducerea ...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Salariul de asistent personal Pocahontas Pocahontas Bună ziua. Din august 2009, eu sunt angajată ca asistent personal al copilului meu cu grad de handicap grav. În luna decembrie am primit concediu de ... (vezi toată discuția)
Plata zile co nefectuate pe anul 2009 in cazul desfacerii cmi nairam63 nairam63 Buna, Am si eu o neclaritate. Atunci cand se desface contractul de munca unui angajat, angajat care nu si-a efectuat zilele de concediu de odihna pe anul ... (vezi toată discuția)
Salariul pt zilele de co ContSters254019 ContSters254019 buna ziua la un salariu minim pe economie (cat a fost inainte de 700 lei ) in luna oct 2012 am avut 15 zile lucratoare si 8 zile de CO si am luat 530 lei , in ... (vezi toată discuția)