Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Pot fi cerute compensatii pt lipsa acordarii pauzelor ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Pot fi cerute compensatii pt lipsa acordarii pauzelor de masa? ...

Pot fi cerute compensatii pt lipsa acordarii pauzelor de masa?
Da.
Pauza de masa o aveti mentionata in c.i.m.?