Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Avem un testament de la mătușă după ce moare ce ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Avem un testament de la mătușă după ce moare ce trebuie sa ...

Avem un testament de la mătușă după ce moare ce trebuie sa facem succesiunea
Veți merge la notar pentru dezbaterea succesiunii și eliberarea certificatului de moștenitor/legatar
romascanu, moderator