Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Cine poate să îmi spun cum va fi legea pensiilor cu ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Cine poate să îmi spun cum va fi legea pensiilor cu cei ce ...

Cine poate să îmi spun cum va fi legea pensiilor cu cei ce lucram in Chimie și Petrochimie am 33 de ani lucrați pot ieși mai repede la pensie și în ce condiții
Nu avem de unde sa stim cum va fi adoptata legea ..dupa promulgarea acesteia si publicarea in Monitorul oficial putem discuta mai concret.