Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Ce se știe despre cei care au lucrat in chimie și ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Ce se știe despre cei care au lucrat in chimie și petrochimie ...

Ce se știe despre cei care au lucrat in chimie și petrochimie vor putea ieși la pensie mai repede
Legea noua a pensiilor se dezbate in parlament, a trecut de Senat. Dupa aprobare in parlament, promulgare de catre presedinte si publicare in MO, probabil vom putea afla conditiile si data de cand se pot aplica.