Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua, este posibil ca tatal sa acuza mama de ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua, este posibil ca tatal sa acuza mama de rapirea copilului ...

Buna ziua , este posibil ca tatal sa acuza mama de rapirea copilului ( 3 luni ) , pentru ca nu mai doreste sa se intoarca in tara in care traieste tatal? Am decis a nu ma mai intoarce deoarece jignea copilul , cuvinte obscene …. Aștept raspuns . Va multumesc
Koala1234, utilizator

Va multumesc

gi-jane2, moderator