Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Bună seara. Va rog frumos răspuns. Ce sanse am ca ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Bună seara. Va rog frumos răspuns. Ce sanse am ca să se aprobe ...

Bună seara. Va rog frumos răspuns. Ce sanse sunt ca să se aprobe cuiva o Cerere de transfer la cerere , conform Codului Adminstrativ, de la Vama AVR , la Direcția de Combatere a Fraudelor Fiscale, ANAF ? Care activează prin detașare la Parchete, tot pe post de inspector . Tot in cadrul MF. Persoana este functionar public. Mulțumesc frumos de răspuns.. Seara frumoasa. Sănătate.
Marius Bote, Practician in insolventa
Nimeni nu va poate spune ce sanse exista ... totul depinde de conducatorii care aproba transferul.
Niciuna deoarece combaterea a fost trecuta în subordinea parchetelor (deci tine de Ministerul Public). Acolo e doar prin examen(de pe vremea lui Teo)... Poate la Antifraudă(DGAF) puteți prin transfer deși nici acolo momentan. Zi buna.

Marius Bote a scris:

Bună seara. Va rog frumos răspuns. Ce sanse sunt ca să se aprobe cuiva o Cerere de transfer la cerere , conform Codului Adminstrativ, de la Vama AVR , la Direcția de Combatere a Fraudelor Fiscale, ANAF ? Care activează prin detașare la Parchete, tot pe post de inspector . Tot in cadrul MF. Persoana este functionar public. Mulțumesc frumos de răspuns.. Seara frumoasa. Sănătate.