Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Ce se întâmplă dacă nu semnezi decizia pt ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Ce se întâmplă dacă nu semnezi decizia pt trimitere în șomaj? ...

Ce se întâmplă dacă nu semnezi decizia pt trimitere în șomaj?
Tot în șomaj veți ajunge cu semnătură, sau fără, dacă postul de lucru s-a desființat.
Dvs semnati doar de primirea deciziei si nu ca sunteti sau nu de acord cu aceasta ... de la data semnariii curge termenul de a o contesta in instanta,
Cornel Vasile, Consilier juridic