Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bună ziua. Pensia de întreținere pentru copii ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bună ziua. Pensia de întreținere pentru copii minori, se virează ...

Bună ziua. Pensia de întreținere pentru copii minori, se virează de angajator doar prin executare silită? Există și altă formă de reținere?
Acordul salariatului poate fi un alt motiv de retinere.