Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Rambursare fonduri europene
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Rambursare fonduri europene

Buna ziua! Imi cer scuze de deranj! Am o mare rugăminte, sa ne ajutati, va rog cu un sfat: in 2018 am accesat Start up Nation, din păcate noi am pierdut accesul la adresa de mail( a fost facut de cel ce ne a ajutata cu documentele pt program, iar telefonul unde era salvata, s a spart)ce a fost declarata; din intamplare am reusit cumva sa o recuperam si aveam mai multe mail-uri pt rambursarea totala a sumei pe motiv ca nu s-a putut realiza monitorizarea echipamentelor.Ce mai putem facem in acest caz? Am înțeles ca o sa primim decizia finala la care putem face contestatie.Va mulțumesc foarte mult!
Elena140, utilizator