Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Salut am o pagina pe facebook unde sunt si partner ( ...
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Salut am o pagina pe facebook unde sunt si partner ( teoretic ...

Salut am o pagina pe facebook unde sunt si partner ( teoretic practic mai vedem ) se joaca cu noi si cu drepturile care ar trebui sa le avem si tare mi-as dori sa ii dau in judecata dupa 1 an de zile cand vor imi dau acces la facilitatile promise ca si partenr cand vor le revoca dar negru pe alb cand aplici ca si partener scrie ca nu ai restricti ca ai un suport aparte defapt nu ai absolut nimic doar mai multe restriciti imi doresc sa ii dau in judecata sincer pe fix acest motiv ce scrie acolo unde aplici ca si partener dupa nu are legatura cand esti partener
Pagina de Facebook este proprietatea Facebook. In cazul in care sunteti utilizator cu plata, puteti avea unele drepturi suplimentare, dar compania Facebook decide a cui e pagina respectiva si la o adica poate face ce vrea cu ea.
probabil m-am exprimat gresit dar pare ca nu ai intles ce zic ok ms
Sigur e ca nu ești clar în exprimare.