Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua , Aș dori sa întreb dacă cineva cunoaște ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua , Aș dori sa întreb dacă cineva cunoaște unde se ...

Buna ziua ,
Aș dori sa întreb dacă cineva cunoaște unde se poate afla arhiva întreprinderii C.P.A.D.M. București , desființată în anii 1989/1990.
Am încercat la Arhivele Statului și nu dețin informații !
Va mulțumesc
Incercati aici
[ link extern ] /
Mulțumesc