avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 189 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua , Aș dori sa întreb dacă cineva cunoaște ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua , Aș dori sa întreb dacă cineva cunoaște unde se ...

Buna ziua ,
Aș dori sa întreb dacă cineva cunoaște unde se poate afla arhiva întreprinderii C.P.A.D.M. București , desființată în anii 1989/1990.
Am încercat la Arhivele Statului și nu dețin informații !
Va mulțumesc
Cel mai recent răspuns: Lavey , utilizator 16:55, 28 Decembrie 2023
Incercati aici
[ link extern ] /
Mulțumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Arhiva salariatilor 1960-1990 mitachealina mitachealina Imi spuneti va rog ce institutie detine arhiva salariatilor firmelor din Bucuresti si nu numai, in perioada 1960-1990? Mentionez ca acele firme/intreprinderi ... (vezi toată discuția)
Itm sau arhiva nationala?? elena_lexy elena_lexy tatal meu a lucrat acum 30 de ani in Bucuresti,la o firma care dupa anii 1990 s-a desfiintat,vechimea care a avuto la acea firma nu o are in cartea de munca, ... (vezi toată discuția)
Caut arhiva iugtag oradea bncc bncc Buna ziua! Din 1984 pana in 1989 am lucrat la firma IUGTAG Oradea cu sediul in Bucuresti in cadrul TAGCMRIC Oradea. Stiu ca firma s-a desfintat, nu mai exista ... (vezi toată discuția)