Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... proiectul de buget de stat pe 2007
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

proiectul de buget de stat pe 2007

ma poate ajuta cineva sa-mi spuna unde pot gasi proiectul de buget de stat pe anull 2007? ma intereseaza salariul mediu brut ce se utilizeaza la fundamentarea bugetului pe 2007
incearca la Ministerul Finantelor!