Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Locuiesc într-un bloc cu 4 nivele. Pe scara noastră ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Locuiesc într-un bloc cu 4 nivele. Pe scara noastră 5 apartamente ...

Locuiesc într-un bloc cu 4 nivele. Pe scara noastră 5 apartamente au montat repartitoare la fiecare calorifer, celelalte apartemente au centrale ermice. La un singur apartament nu s-a montat repartitoare.
Cum se calculează căldura celui fără repartitoare?
Cel mai probabil, valoarea facturii emisa de firma de distributie energie termica se va inchide pe apartamentul fara repartitoare montate.