Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Buna ziua ! am incercat sa depun azi D700 cu mentiunea ...
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Buna ziua ! am incercat sa depun azi D700 cu mentiunea cifrei ...

Buna ziua !

am incercat sa depun azi D700 cu mentiunea cifrei de afaceri pentru anul trecut , pentru un platitor de TVA trimestrial dar imi da aceasta eroare :1 671620627 Sectiunea_BII_1.19-Termen depasit pentru depunerea formularului 094 - nu se opereaza
corectie TVA . Exista repercursiuni ? Ce se poate intampla daca n-am depus aceasta decalaratie ? Multumesc !
Nu se intampla nimic pt ca nu schimbati nimic la vectorul fiscal ( de la TRIM ramaneti tot la TRIM ) . O puteti trimite eventual in SPV pe formularul de contact .
Multumesc !