Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Vreau sa fac un card de credit de la bt și am fost ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Vreau sa fac un card de credit de la bt și am fost azi dar după ...

Vreau sa fac un card de credit de la bt și am fost azi dar după ce am ajuns acasă am aflat ca este o vrăjeală dar cei de la banca nu mi.au explicat asa ceva pescuit
Sunt pensionar am 65 de ani am pensie de 2300 de lei și vreau sa ma împrumut 10000 de lei. Eu vreau sa scot bani aia 10000 de lei de pe cardul ala de cumpărături și nu știu în cât timp trebuie sai pun înapoi?cata rata plătesc menționez ca zice cu 0 dobânda dacă ma poate ajuta cineva momentan nu am luat cardul de-abia peste 3 zile dar o sa renunț dacă mai pot dar sigur pot
Care e "vrăjeala" băncii`? Ce vă nemulțumește la acest card de credit`?
Vreau sa retrag toată suma de 100 de milioane de pe el dar acest lucru nu mi sa spus ca trebuie sa achit toată suna aia retrasa în maxim 55 de zile nemulțumirea e ca nu îmi spun concret....am pensie de 2300 de lei

Dapix a scris:

Care e "vrăjeala" băncii`? Ce vă nemulțumește la acest card de credit`?

Cardul de credit NU e o modaliate de a lua un credit si a ocoli o seama de formalitati , e pentru cumparaturi . Daca in cele 55 zile nu acoperiti cat ati cheltuit , dobanzile sunt uriase , nu veti mai scapa cat traiti de datorii . Nu e ca la un imprumut cu plata in rate pe o anume perioada de timp , e un altfel de instrument de creditare . Nu pare sa fie ceea ce dvs. va doriti .
CHKa, utilizator
ala e card de cumparaturi, nu sa scoateti de pe el bani ca dobanda e imensa. Un card de cumparaturi, nu e pt toata lumea, asa ca mergeti si inchideti contul si platiti comisionul si aia e, pierdeti taxa aia anuala de 50 de eli sau cat e si asta e paguba.
dvs aveti nevoie de un imprumut de nevoi personale,