Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Îmi puteți recomanda un avocat pentru un caz de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Îmi puteți recomanda un avocat pentru un caz de hărțuire ...

Îmi puteți recomanda un avocat pentru un caz de hărțuire la locul de muncă?

În concret, este vorba de fapte de la folosirea unei porecle pentru adresare în loc de numele cu care m-am introdus, în condițiile în care sunt singurul angajat căruia persoana în cauză i se adresează în acest fel, până la remarci cu tentă sexuală și jignitoare.
valdia, utilizator
Regulamentul acestui forum, interzice recomandarea de avocați.
Dar, aveti posibilitatea alegerii unui avocat prin aplicarea filtrelor cu privire la localitatea din care doriti sa luati avocatul, accesand: www.avocatnet.ro/Avocat-din-...
Cabinet individual de avocat „Petrescu C.”, Avocat
1. Puteti sesiza Inspectia Muncii sau CNCD

2. Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

sau

alegeti din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]
Cornel Vasile, Consilier juridic