avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 183 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Îmi puteți recomanda un avocat pentru un caz de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Îmi puteți recomanda un avocat pentru un caz de hărțuire ...

Îmi puteți recomanda un avocat pentru un caz de hărțuire la locul de muncă?

În concret, este vorba de fapte de la folosirea unei porecle pentru adresare în loc de numele cu care m-am introdus, în condițiile în care sunt singurul angajat căruia persoana în cauză i se adresează în acest fel, până la remarci cu tentă sexuală și jignitoare.
Ultima modificare: Sâmbătă, 3 Februarie 2024
valdia, utilizator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 10:35, 3 Februarie 2024
Regulamentul acestui forum, interzice recomandarea de avocați.
Dar, aveti posibilitatea alegerii unui avocat prin aplicarea filtrelor cu privire la localitatea din care doriti sa luati avocatul, accesand: www.avocatnet.ro/Avocat-din-...
Ultima modificare: Sâmbătă, 3 Februarie 2024
Cabinet individual de avocat „Petrescu C.”, Avocat
1. Puteti sesiza Inspectia Muncii sau CNCD

2. Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

sau

alegeti din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]
Ultima modificare: Sâmbătă, 3 Februarie 2024
Cornel Vasile, Consilier juridic

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Recomandare raisa-gabriela raisa-gabriela Imi puteti recomanda un avocat care sa ma reprezinte in instanta pt hartuire morala la locul de munca? As dori o persoana care a avut dosare de acest gen. (vezi toată discuția)
Contestare decizie pensionare danielgixi danielgixi Buna ziua,un avocat in Constanta ptr deschiderea unui proces cu Casa de pensii Constanța îmi poate recomanda cineva?Va mulțumesc. (vezi toată discuția)
Buna ziua, as dori sa imi recomandati un avocat specializat in ... Arcadiavegas Arcadiavegas Buna ziua, as dori sa imi recomandati un avocat specializat in dreptul muncii - este vorba despre discriminare pe criterii de virsta, multumesc. (vezi toată discuția)