Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua Pot sa ma prevalez de art.152 alin.5 Codul ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua Pot sa ma prevalez de art.152 alin.5 Codul muncii (concediu ...

Buna ziua
Pot sa ma prevalez de art.152 alin.5 Codul muncii (concediu ingrijitor)in conditiile in care nu este publicat ordinul comun privind modul de acordare al concediului de ingrijitor si bolile grave
Cine v-a spus că nu există acel ordin?
[ link extern ]
Multumesc frumos!