Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua! In iulie 2023 am terminat scoala ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua! In iulie 2023 am terminat scoala postliceala de farmacie, ...

Buna ziua! In iulie 2023 am terminat scoala postliceala de farmacie, de la 1 august m-am angajat...
La inceputul lunii aprilie 2024 urmeaza sa nasc, beneficiez de concediu creștere copil?
mai 2022 - aprilie 2024 este perioada eligibila pentru CCC

august 2023 - aprile 2024, calitate de salariat , 9 luni .... daca postliceala a fost la zi, atunci beneficiati de indemnizatia pentru CCC, sens in care va trebui sa obtineti adeverinta cu perioada scolii si cu mentiunea ca , cursurile au fost la zi.