Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Stergere date PFA din mediul online
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Stergere date PFA din mediul online

Buna seara, am avut un PFA care este radiat din noiembrie 2022 si la cautate google apare ca activ plus adresa fiind adresa mea de acasa publicata de doua firme pe care le am contactat sa stearga datele din internet si ma ignora. Doresc sa mi fie stearsa adresa si datele. Caut un avocat care ma poate ajuta in aceasta problema. Multumesc
~ Conținut șters la cerere ~