Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... În perioada 1.07.1998-1.07.2002 am lucrat, fără ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

În perioada 1.07.1998-1.07.2002 am lucrat, fără întrerupere, ...

În perioada 1.07.1998-1.07.2002 am lucrat, fără întrerupere, la SC Observator de Constanța SRL Constanța ca operator PC. În cartea de muncă este înregistrat toată această perioadă, dar în buletinul de calcul de la Casa de Pensii, perioada 1.05 - 1.08.2001 nu apare că am lucrat. Menționez că în această perioadă am fost remunerat.
Am fost la arhiva societății și nu s-a găsit niciun act pentru perioada lipsă.
Cum pot rezolva această problemă?
Pentru acea perioada, societatea trebuia sa depuna declaratiile de c.a.s. lunare ... daca mai exista societatea , le poate depune acum..