Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Oare de ce nu primesc nici un răspuns la întrebarea ...
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Oare de ce nu primesc nici un răspuns la întrebarea mea? Nu ...

Oare de ce nu primesc nici un răspuns la întrebarea mea? Nu găsesc unde ar trebui sa întreb moderatorii, oare se șterg de către cineva? Am fluierat în biserică?
Deci ar fi trebuit sa fiu mai specifică? Mie mi-era teamă să nu plictisesc cu amănunte. Nu știi cum e mai bine...
Pe viitor, asa voi face, voi prezenta speța ca atare, nu voi mai pune întrebări generice. Oricum, mulțumesc ca v-ați pierdut timpul cu răspunsul.

Etsy123 a scris:

Atunci când deschideți un topic trebuie sa continuați acolo , dacă d-voastră deschideți altul , consultanții nu au cum sa facă legătura între ele ca nu sunteți singurul utilizator aici , sunt sute ca d-voastră care scriu zilnic . După cum ati văzut mai sus , vi s-a cerut sa trimiteți link-ul cu topicul inițial . Aici pe forum nu se acorda consultații , puteți primi doar niște răspunsuri la modul general care nu știu cat va ajuta mai ales ca nu ati dat nici un fel de amănunte . Pentru un ajutor calificat trebuie sa mergeți la un avocat , numai acolo veți primi cea mai buna soluție la problema d-voastră .