Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna ziua. Pot depune intâmpinare la dosar online ? ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna ziua. Pot depune intâmpinare la dosar online ? Ar tebui ...

Buna ziua. Pot depune intâmpinare la dosar online ? Ar tebui sa pletesc si eu vreo taxa de timbru?
Buna ziua, daca aveti semnatura electronica puteti depune si online. Nu se plateste taxa de timbru decat daca aveti si dvs pretentii in dosar.
Daca scanați cu semnatura de mana merge depusă întâmpinarea on-line.
Sa fie lizibil, nu poze neclare sau înnegrite.

București 2024
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat

CLAUDIU LASCOSCHI a scris:

Daca scanați cu semnatura de mana merge depusă întâmpinarea on-line.
Sa fie lizibil, nu poze neclare sau înnegrite.

București 2024

Aveti idee de ce nu am primit nici o notificare de primire ? Am depus pe portalul judecatoriei acum 2 saptamani si nu am primit nici o confirmare pana acum. Va multumesc