avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 211 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna ziua. Pot depune intâmpinare la dosar online ? ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna ziua. Pot depune intâmpinare la dosar online ? Ar tebui ...

Buna ziua. Pot depune intâmpinare la dosar online ? Ar tebui sa pletesc si eu vreo taxa de timbru?
Cel mai recent răspuns: Kosmyn89 , utilizator 22:48, 10 Martie 2024
Buna ziua, daca aveti semnatura electronica puteti depune si online. Nu se plateste taxa de timbru decat daca aveti si dvs pretentii in dosar.
Daca scanați cu semnatura de mana merge depusă întâmpinarea on-line.
Sa fie lizibil, nu poze neclare sau înnegrite.

București 2024
Ultima modificare: Vineri, 1 Martie 2024
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat


CLAUDIU LASCOSCHI a scris:

Daca scanați cu semnatura de mana merge depusă întâmpinarea on-line.
Sa fie lizibil, nu poze neclare sau înnegrite.

București 2024

Aveti idee de ce nu am primit nici o notificare de primire ? Am depus pe portalul judecatoriei acum 2 saptamani si nu am primit nici o confirmare pana acum. Va multumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua! cum se calculeaza un termen de 15 zile de la comunicare ... Lumyna Lumyna Buna ziua! cum se calculeaza un termen de 15 zile de la comunicare in situatia in care azi, 27.04 am primit in dosarul electronic hotararea instantei? ... (vezi toată discuția)
Bilant 30.06.2012 rodia rodia Buna ziua, Am vazut ca pt.transmiterea online a bilantului nu se depune decat formularul pdf. In cazul acesta se mai intocmeste rap.admin. si se pastreaza ... (vezi toată discuția)
Procura pentru contabila branzovenescu branzovenescu In ce conditii trebuie o firma sa faca procura notariala contabilei? Procura este pentru depunerea online a situatiilor contabile. Multumesc (vezi toată discuția)