Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna ziua! la o scara cu 10 apartamente salariu ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna ziua! la o scara cu 10 apartamente salariu administratorului ...

Buna ziua! la o scara cu 10 apartamente salariu administratorului este de 14 lei anaful il platim tot noi dar suntem obligati sa platim 9 lei contabilul?
14 lei salariu ??? Nu, nu sunteti obligati sa platiti contabilul, puteti face dvs calculele in mod gratuit.
Da, da, si contabilii astia, nu-i asa ca nu vor sa lucreze gratis?
Are dreptate @rain4est, ce ar fi sa va angajati dvs.,asa pe moca? Mai mult, angrenati tot blocul sa faca contabilitatea - unul o luna, altul o luna - astfel ca intr-un an v-ati rotit toti si nu platiti nimc!