Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Buna ziua, am deschis un servar legal la un anumit joc ...
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Buna ziua, am deschis un servar legal la un anumit joc iar jucatorii ...

Buna ziua, am deschis un servar legal la un anumit joc iar jucatorii din el imi ofera donatii in bani prin transferuri online din dorinta de a contribui la plata lunara sau anuala a servarului este totul in regula atata timp cat eu doar ii invit sa doneze si nu ii oblig, nu le ofer si nu le promit ceva material in schimbul donatiilor ?
puteti fi suspectat de evaziune, dar depinde de valoarea stransa. aveti jucatori care nu doneaza? in schimbul donatiilor oferiti jocul.