Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Am avut un PFA care avea un abonament VODAFONE. PFA-ul ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Am avut un PFA care avea un abonament VODAFONE. PFA-ul nu mai ...

Am avut un PFA care avea un abonament VODAFONE. PFA-ul nu mai există dar am făcut greșeala sa prelungesc pe doi ani abonamentul. As dori să renunț la abonament dar in contract am clauză de reziliere cu penalități. Ce pot face?
Nimic altceva decât scrie în contract