avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 184 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Am avut un PFA care avea un abonament VODAFONE. PFA-ul ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Am avut un PFA care avea un abonament VODAFONE. PFA-ul nu mai ...

Am avut un PFA care avea un abonament VODAFONE. PFA-ul nu mai există dar am făcut greșeala sa prelungesc pe doi ani abonamentul. As dori să renunț la abonament dar in contract am clauză de reziliere cu penalități. Ce pot face?
Cel mai recent răspuns: adriandimitriu , utilizator 12:51, 12 Martie 2024
Nimic altceva decât scrie în contract

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Prelungirea abonamentului de telefonie mobila fara acord Iasmina09 Iasmina09 Buna ziua, Intampin o problema ca marea companie Vodafone, aprox acum trei saptamani am primit un telefon de la un consultant pentru prelungirea abonamentului ... (vezi toată discuția)
Ce fac daca nu vor sa imi rezilieze contractul la telefon luat la abonament? Roberta S Roberta S Am luat un telefon la abonament de la Arsis Vodafone pe 01.02.2019,a doua zi l-am dus inapoi fiind foarte dezamagita de telefon.I-am spus ca nu are ... (vezi toată discuția)
Reziliere contract vodafone nooXcape nooXcape Buna ziua, va contactez pentru un sfat / eventuala reprezentare într-o problema legata de rezilierea unui contract cu operatorul de telefonie mobilă ... (vezi toată discuția)