avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 140 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Buna seara!Tatăl meu a decedat acum 2 ani ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Buna seara!Tatăl meu a decedat acum 2 ani ,succesiunea sa făcut ...

Buna seara!Tatăl meu a decedat acum 2 ani ,succesiunea sa făcut atunci, dar nu sa schimbat titularul contractului la Enel și RCS RDS mai se poate face ceva acum?As putea avea probleme că nu am anunțat decesul titularului? Mulțumesc
Cel mai recent răspuns: gi-jane2 , moderator 05:44, 12 Martie 2024
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Nu aveti nicio problema schimbati titularul.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Mostenitori Sorinsen Sorinsen Sunt unicul mostenitor al tatalui decedat, sotie nu a avut, si as dori sa stiu daca intra in sarcina/obligatia mea sa-i rezolv urmatoarea problema: in timpul ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, socrul meu a avut un abonament minimal la rcs&rds, ... luminitaverzea luminitaverzea Buna ziua, Socrul meu a avut un abonament minimal la RCS&RDS, numai pentru cablu tv, pe care il platea si la valoarea minima, fiind beneficiarul legii ... (vezi toată discuția)
Buna ziua! tatal meu a murit acum vreo 6 luni, mama lucreaza ... Leontyn24 Leontyn24 Buna ziua! Tatal meu a murit acum vreo 6 luni, mama lucreaza in italia, ea fiind plecata la minca am trecut acum vreo luna sa verific apartamentul unde locuiau ... (vezi toată discuția)