Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Buna seara!Tatăl meu a decedat acum 2 ani ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Buna seara!Tatăl meu a decedat acum 2 ani ,succesiunea sa făcut ...

Buna seara!Tatăl meu a decedat acum 2 ani ,succesiunea sa făcut atunci, dar nu sa schimbat titularul contractului la Enel și RCS RDS mai se poate face ceva acum?As putea avea probleme că nu am anunțat decesul titularului? Mulțumesc
Nu aveti nicio problema schimbati titularul.