Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Bună seara, am comandat online ceva și am primit ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Bună seara, am comandat online ceva și am primit altceva, ulterior ...

Bună seara, am comandat online ceva și am primit altceva, ulterior nu mai raspunde nimeni, ce să fac? Mai pot să-mi recuperez banii?
ati cumparat de la o persoana, o firma romaneasca sau straina?
Am comandat de pe Faccebok prin Pamba și livrează Haljina serbia cred din verificările mele
Daca ati cumpărat din afara UE, depindeți de bunăvoința vânzătorului. În UE există un organism de protecție, [ link extern ] /
Am înțeles, deci adio bănuți, pe viitor voi fi mai atentă, vă mulțumesc frumos