avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 213 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Bună seara, am comandat online ceva și am primit ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Bună seara, am comandat online ceva și am primit altceva, ulterior ...

Bună seara, am comandat online ceva și am primit altceva, ulterior nu mai raspunde nimeni, ce să fac? Mai pot să-mi recuperez banii?
Cel mai recent răspuns: Geta Stîrcu , utilizator 10:25, 15 Martie 2024
ati cumparat de la o persoana, o firma romaneasca sau straina?
Am comandat de pe Faccebok prin Pamba și livrează Haljina serbia cred din verificările mele
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Daca ati cumpărat din afara UE, depindeți de bunăvoința vânzătorului. În UE există un organism de protecție, [ link extern ] /
Am înțeles, deci adio bănuți, pe viitor voi fi mai atentă, vă mulțumesc frumos

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Instrucþiuni de utlizare produs fãrã traducere în limba românã MITULINA MITULINA am comandat online un produs. la primire am constatat ca nu are instructiuni de folosire in limba romana, doar in maghiara. exista vreo lege prin care ... (vezi toată discuția)
Justificare plati online IancuMaria96 IancuMaria96 Buna ziua! Cum se pot justifica platile online, efectuate de catre un client catre o firma, in cazul unui control ANAF? (vezi toată discuția)
Produs electronic nou defect ananasha51 ananasha51 Buna ziua , am achizitionat o tableta resigilata -garantie 24 luni . Produsul l-am achizitionat in 17.06.2015 .Ulterior am constatat cu indignare mari ... (vezi toată discuția)