Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Buna! Am comandat pe Facebook niste haine. Când mi-a ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Buna! Am comandat pe Facebook niste haine. Când mi-a venit coletul ...

Buna! Am comandat pe Facebook niste haine. Când mi-a venit coletul nu avea nicio legătură cu ce mia trimis imagini. A spus că e greșeală de la depozit și se rezolva și apoi mi-a dat block. Ce este de făcut. Nu am decât conversațiile de pe Facebook
de la cine ati cumparat?