Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Daca pârâta (asociatia) declara apel eu ce am de ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Daca pârâta (asociatia) declara apel eu ce am de facut?

Buna ziua, am castigat un proces cu anularea unor hotarari AG cu drept de apel in 30 de zile. Daca asociatia declara apel eu ce am de facut? Ce acte trebuie sa intocmesc pentru acest apel?
gev, utilizator
Trebuie să formulați întâmpinare la cererea de apel formulată de asociație.
Veți primi adresă de la instanță la domiciliul dumneavoastră în care vi se va indica termenul în care puteți formula întâmpinarea.
Ulterior, formulați toate cererile necesare care decurg din respectivul proces.
Întâmpinare la apel și atat.
Combateți ce zic ei în apel.

București 2024