Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... am prelungit casa cu inca o camera.ce fac ca sa intru ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

am prelungit casa cu inca o camera.ce fac ca sa intru in legalitate ...

am prelungit casa cu inca o camera.ce fac ca sa intru in legalitate
Cereti autorizatie de ctie. de la primarie si modificati in cartea funciara.
Probabil veti plati o amenda contraventionala primita de la primarie. In cel mai rau caz, veti primi dispozitie de demolare pentru camera construita fara autorizatie de ctie.
Proiect tehnic pentru ctie. aveti ?