Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Cass la pfa-urile cu venituri mici in 2024?
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Cass la pfa-urile cu venituri mici in 2024?

Vă rog tare mult! Pfa-urile cu venituri mici in 2024, In 2025 vor plati cass obligatoriu 1.980 lei pentru 2024?
george-neagu, moderator
da daca nu alte venituri ( salarii sau chirii , dividende , bursa etc )