Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Vreau sa-mi deschid un magazin online
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Vreau sa-mi deschid un magazin online

Bună Tuturor .
Am o intrebare pentru cei ce au trecut si stiu exact ce si cum se procedează .
Vreau sa-mi deschid un magazin online ( Website ) cu mai de toate pe el . ( Pt Casă , imbracaminte , incaltaminte si mai de toate)
Precizez , cu o parte din produse aduse din China si alte parti , la preturi foarte ok si să le revând la preturi acceptabile la noi .( Nu mă astept la succes din prima sau să ma inbogatesc peste noapte ) ..
Intrebarea este :
Cum pot proceda sa nu am probleme , si să fiu in regulă .
O iau cu Totul de la Zero
Nu am firmă nimic ....
Care stiti va rog sa-mi raspundeti ce si cum să procedez ..
Detin doar domeniul pentru Website si Locul de unde o sa-mi iau produsele.
george-neagu, moderator
Încheiați contracte de distribuție pentru ca producătorii să suporte, măcar parțial, garanțiile