Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Unde lucrez ne dă concediu cu 10 zile cu banii de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Unde lucrez ne dă concediu cu 10 zile cu banii de vacanță ...

Unde lucrez ne dă concediu cu 10 zile cu banii de vacanță sa aducem justificări bonuri facturi ptr banii
Dacă nu vrei sa ei 10 zile cu banii refuzi prima dai declarație refuz banii.
Mă gândesc dacă iau banii de prima și plec din firma sau se închide firma se poate restitui banii înapoi,sau sa am o nemotivată.
Procedura care ar fii sa refuz banii cel mai bine.
??? ...chiar ati mai intrebat despre situatia asta...cautati raspunsurile primite.