avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 115 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Unde lucrez ne dă concediu cu 10 zile cu banii de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Unde lucrez ne dă concediu cu 10 zile cu banii de vacanță ...

Unde lucrez ne dă concediu cu 10 zile cu banii de vacanță sa aducem justificări bonuri facturi ptr banii
Dacă nu vrei sa ei 10 zile cu banii refuzi prima dai declarație refuz banii.
Mă gândesc dacă iau banii de prima și plec din firma sau se închide firma se poate restitui banii înapoi,sau sa am o nemotivată.
Procedura care ar fii sa refuz banii cel mai bine.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 10:29, 24 Aprilie 2024
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
??? ...chiar ati mai intrebat despre situatia asta...cautati raspunsurile primite.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

La angajatorul unde lucrez se da 10 zile de concediu de odihnă ... Magie1 Magie1 La angajatorul unde lucrez se da 10 zile de concediu de odihnă și o primă de 2500 lei de la stat și sa aduc bonuri facturi din alt oraș să justific ... (vezi toată discuția)
În anul 2022 am refuzat la prima de vacanta ... Magie1 Magie1 Am o întrebare în anul 2022 am refuzat la prima de vacanta in valoare de 2500 lei de la angajator,in anul 2023 am luat prima de vacanta aceiași suma ... (vezi toată discuția)
La concediul de odihnă că sa primesc suma de 2500 lei prima ... Magie1 Magie1 La concediul de odihnă că sa primesc suma de 2500 lei prima de vacanta trebuie sa iau 10 zile concediu completez o cerere ptr concediu in care scrie ... (vezi toată discuția)