avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 209 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua,referitor la adeverintele de venit conform ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua,referitor la adeverintele de venit conform legii360/2023(acord ...

Buna ziua,referitor la adeverintele de venit conform legii360/2023(acord global,ore suplimentare,prime) daca societatea este in activitate trebuie sa-mi elibereze adeverinta sau poate trimite arhiva la un administrator privat de la care obtin acea adeverinta.Multumesc.
Cel mai recent răspuns: gh.ionel , utilizator 19:19, 28 Aprilie 2024
Daca detine arhiva atunci fostul angajator va emite adeverinta ...daca a predat arhiva, atunci detinatorul arhivei va elibera arhiva.
Va multumesc.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna seara, prin ce document poate fi dovedita vechimea in munca, ... Denisa7 Denisa7 Buna seara, Prin ce document poate fi dovedita vechimea in munca, pentru perioada 2010-2013, in situația in care nu detin adeverinta de la angajator, iar ... (vezi toată discuția)
Adeverinte acord global+ore de noapte ghici_2013 ghici_2013 Buna ziua! Unde as putea solicita o adverinta pentru acord global in vederea recalcularii pensiei(fost salariat Siderca Calarasi)? Cum pot valorifica 3 ani ... (vezi toată discuția)
Buna ziua la solicitarea mea, sc a & m arhive center srl - ploiesti ... uca2015 uca2015 Buna ziua La solicitarea mea, SC A & M ARHIVE CENTER SRL - Ploiesti mi a eliberat 3 adeverinte pt veniturile brute, acordul global si sporurile acordate de ... (vezi toată discuția)