Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua,referitor la adeverintele de venit conform ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua,referitor la adeverintele de venit conform legii360/2023(acord ...

Buna ziua,referitor la adeverintele de venit conform legii360/2023(acord global,ore suplimentare,prime) daca societatea este in activitate trebuie sa-mi elibereze adeverinta sau poate trimite arhiva la un administrator privat de la care obtin acea adeverinta.Multumesc.
Daca detine arhiva atunci fostul angajator va emite adeverinta ...daca a predat arhiva, atunci detinatorul arhivei va elibera arhiva.
Va multumesc.