avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 490 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua, am lucrat la Directia de Telecomunicatii a ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua, am lucrat la Directia de Telecomunicatii a Municipiului ...

Buna ziua, am lucrat la Directia de Telecomunicatii a Municipiului Bucuresti in cadrul Ministerului de Transporturi si Telecomunicatii in perioada 1980 pana 1890 si imi trebue adeverinta de vechime pentru pensie, va rog sa ma ajutati.Multumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 06:25, 30 Aprilie 2024
vedeti aceste discutii
www.avocatnet.ro/forum/discu...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Adeverinta de vechime romtelecom. bună ziua, am și eu o întrebare : vreau să obțin o adeverință ... Doinaho Doinaho Bună ziua, Am și eu o întrebare : Vreau să obțin o adeverință de vechime cu toate sporurile pentru dosarul de pensie de la angajatorul ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, cum pot obține o adeverință de vechime în munca ... Chenic67 Chenic67 Bună ziua, cum pot obține o adeverință de vechime în munca? În perioada 1986-1989 am fost salariata la Intreprinderea Poligrafica Informatia ... (vezi toată discuția)
Adeverinta salarizare Konstantyne Konstantyne Am lucrat intre anii 1983 si 1987 pe santierul constructorului centralei nucleare de la Cernavoda: intre 1983 si 1985 la TCI-CNE Cernavoda si intre 1985 si ... (vezi toată discuția)