Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua, am lucrat la Directia de Telecomunicatii a ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua, am lucrat la Directia de Telecomunicatii a Municipiului ...

Buna ziua, am lucrat la Directia de Telecomunicatii a Municipiului Bucuresti in cadrul Ministerului de Transporturi si Telecomunicatii in perioada 1980 pana 1890 si imi trebue adeverinta de vechime pentru pensie, va rog sa ma ajutati.Multumesc
vedeti aceste discutii
www.avocatnet.ro/forum/discu...