Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua ! Lucrez la o stație peco și nu stiu dacă ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua ! Lucrez la o stație peco și nu stiu dacă e corect ...

Buna ziua ! Lucrez la o stație peco și nu stiu dacă e corect pontajul redactat de iei ! Situatia concreta ca exemplu pe ianuarie sunt 20 de zile lucrătoare! Am lucrat in ture de 12 ore 13 zile si 3 zile au fost in sarbatori legale ! Aceștia spun că nu ar mai trebui sa imi dea zile in plus libere datorită faptului că am lucrat norma legala unde sunt scazute zilele de sarbatoare legala ... este corect ?
Ursul000000, utilizator