Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua. In ce conditii se pot alipi doua terenuri ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua. In ce conditii se pot alipi doua terenuri care genereaza ...

Buna ziua. In ce conditii se pot alipi doua terenuri care genereaza un front stradal mai mare decat adancimea parcelei unificate?
Precizez faptul ca parelele ce doresc sa le unific sunt intravilan si fac parte dintr-un PUZ care nu-mi interzice acest lucru. Dar mi se motiveaza ca OCPI-ul nu accepta.
inainte de orice intrebati OCPI-ul sau un cadastrist. in principiu, nu vad vreo problema, dar cu atatea informatii, asta e raspunsul
Multumesc.