Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Bună ziua! În ce condiții se poate obține un ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Bună ziua! În ce condiții se poate obține un certificat medico-legal? ...

Bună ziua!

În ce condiții se poate obține un certificat medico-legal?
În cazul în care victima a fost implicată într-un accident rutier ușor, singura "vătămare" fiind doar o buza spartă și un dinte fisurat. Fără zile de spitalizare.

Mulțumesc
Pașii de urmat pentru obținerea certificatului medico-legal
[ link extern ]