Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Actele necesare si procedura pentru a infiinta I.I.?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Actele necesare si procedura pentru a infiinta I.I.?

Buna, care sunt actele necesare si procedura pentru a infiinta o Î.I cu prestarea serviciilor de cofetarie?
george-neagu, moderator
Documentele necesare pentru înregistrarea în registrul comerţului, înregistrarea fiscală şi autorizarea funcţionării întreprinzătorilor persoane fizice titulari ai întreprinderilor individuale
[ link extern ]