Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua. Am primit dacizia de pensie internationala ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua. Am primit dacizia de pensie internationala pentru ...

Buna ziua.
Am primit decizia de pensie internationala pentru limita de varsta in Octombrie 2023.
Desi am trimis semnat Certificatul de viata si toate celelalte forme cerute nici pana in ziua de azi banii nu au fost virati in cont.
A contacta casa de pensii prin email- nu raspunde nimeni iar prin telefon, dupa minute de asteptare nimeni nu te poate ajuta.
Ce se poate face in acest caz?
Adrian61, utilizator
Despre ce stat este vorba?
Canada
Sesizati Ministerul Muncii, alta solutie nu aveti
[ link extern ]