Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... uzucapiune
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

uzucapiune

Referitor la intrebarea noastra,nu a fost destul de clar,daca tatal meu are sau nu dreptul la cota parte din averea ramasa de pe urma mamei sale,acum,cand se dezbate succesiunea dupa bunica mea!
Multe , mulete multumiri!!!!!
Cu respect, Rodica si Petrica Leah
din ce ati scris mai sus, tatal dvs intra la mostenire dupa mama sa