Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... recuperare bani
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

recuperare bani

Am imprumutat unei persoane aflate in dificultate bani"normal", ca fara vreun act..am doar hartia emisa de banca prin care am transferat banii respectiv prin western union...
Multumesc
Si care este intrebarea?
~ Conținut șters la cerere ~
o pot da in judecata???
Domnule Clement Pintilie...credeti-ma pe cuvant ca asta stiam deja nu aveam nevoie de un ecou...tocmai pt a ma informa despre "comentat si de dovedit" am indraznit sa descriu aceasta situatie...
Scuze pt deranj...