Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale deschidere firma noua
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

deschidere firma noua

Sant interesat sa deschid un s.r.l. cat de curand dar nu sant informat de taxe si timp.Stie cineva?
din momentul in care aveti toate actele ce se depun la ORC, dureaza 3 zile pentru a va ridica certificatul de inregistrare a srl ului.. taxele, cu capital cu tot, va vor fi la aproximativ 7 mil lei vechi (700 lei noi).. daca va angajati un avocat sa va faca actele va mai costa si onorariul acestuia inclusiv reprezentarea dvs la ORC. Multa bafta!
Petre Enache, Avocat