Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... BILET LA ORDIN AVALIZAT DE ADMINISTRATORUL FIRMEI
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

BILET LA ORDIN AVALIZAT DE ADMINISTRATORUL FIRMEI

COMPLETAREA CORECTA A UNUI BILET LA ORDIN AVALIZAT DE ADMINISTRATORUL UNEI FIRME
Banuiesc ca doriti sa stiti cum se completeaza rubrica de aval?
Administratorul isi trece in rubrica destinata avalului numele complet si semneaza