Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... responsabil urbanism
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

responsabil urbanism

Stie cineva, responsabilul cu urbanismul din cadrul unei primarii de comuna, se reinacadreaza ca,, sef de birou" conform Legii 50/1991 republicata , cu modif. ulterioare chiar daca nu are in subordine 5 persoane?
s_mari a scris:

Insa consider ca indemnizatia de conducere de 15% avuta in decembrie 2009 trebuia intriodusa in salariul de baza in ianuarie 2010

Asta, in mod cert, pentru ca persoana respectiva indeplineste in continuare acele atributii.:)