Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cumul de functii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cumul de functii

Poate sa se angajeza la o scoala de soferi cu doua ore ca profesor de legislatie rutiera(acesta avand deja angajat unul cu norma intreaga),si sa incheie cu aceeasi scoala un contract de prestari servicii ca si instructor auto autorizat ???

Cu stima
da. se practica.